TEAM | # | Name | NAC | Flag | Female | Junior | Master | ÖHSV | AUT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUSSIA | A | FILIPPOV Anton | RUS | ||||||
B | BURENIN Alexey | RUS | |||||||
C | BIKMETOV Artur | RUS | |||||||
D | BOROVIK Artem | RUS | |||||||
ITALY | A | DI PRISCO Alessandro | ITA | ||||||
B | AGNELLINI Massimo | ITA | |||||||
C | FILIPPINI Fabio | ITA | |||||||
D | VALENTE Marco | ITA | X | ||||||
SINGLE STARTER | 1 | TIMIRKHANOV Askar | RUS | X | |||||
2 | GAROZZO Daniele | ITA | |||||||
3 | KOFOL Jaka | SLO | X | ||||||
4 | KONRAD Heinz | AUT | X | X | |||||
5 | MYNAROVA Michaele | CZE | X | ||||||
6 | WAGNER Kevin | AUT | X | X | |||||
7 | GRILL Sophie | AUT | X | X | X | X | |||
8 | PFALZGRAF Peter | GER | X | ||||||
Paradodendro | A | FRANZ Christina | SUI | X | |||||
B | FRANZ Erika | SUI | X | X | |||||
C | |||||||||
D | |||||||||
Aeroservice Lesce Slovenia | A | PRISTAVEC Matjaž | SLO | X | |||||
B | GRILC Uroš | SLO | |||||||
C | BECAN Matej | SLO | |||||||
D | PRIMC Igor | SLO | X | ||||||
UPCS - Skydive Hohenems | A | SCHWENDINGER Robert | AUT | X | X | ||||
B | PUM Gerhard | AUT | X | X | |||||
C | FLATZ Reinhard | AUT | X | X | |||||
D | URBAN Michael | AUT | X | X | X | ||||
Team Offino | A | HAIBEL Reinhold | GER | X | |||||
B | WALLRATH Samuel | GER | X | ||||||
C | HRIBERNIK Michael | AUT | ydive-freistadt.at/wp-content/uploads/Flags/Austria-Flag-24.png" alt="" width="24" height="24" class="alignnone size-full wp-image-459" /> | X | X | ||||
D | KLOIBER Hannes | AUT | ydive-freistadt.at/wp-content/uploads/Flags/Austria-Flag-24.png" alt="" width="24" height="24" class="alignnone size-full wp-image-459" /> | X | X | ||||
HSV-Skyjumpers-Austria | A | WOCHNER-REITHMAYR Wolfgang | AUT | X | X | ||||
B | |||||||||
C | |||||||||
D | |||||||||
Schweiz Helvetia 1 | A | ISLER Matthias | SUI | ||||||
B | LEHNER Stefan | SUI | |||||||
C | SAURER Thomas | SUI | X | ||||||
D | ZÜRCHER Silas | SUI | |||||||
Czech Republic A | A | GABLA Martin | CZE | ||||||
B | KUMZAK Martin | CZE | |||||||
C | TARSINSKY Pavel | CZE | |||||||
D | BEDNAR Radim | CZE | |||||||
Czech Republic B | A | CHLADEK Petr | CZE | X | |||||
B | CERNY Jiri | CZE | X | ||||||
C | PIGL Pavel | CZE | |||||||
D | JAVUREK Michal | CZE | |||||||
FSV Rüwalders - Germany | A | LEICHSENRING Stefan | GER | X | |||||
B | STROBEL Armin | GER | X | ||||||
C | OPPEL Matthias | GER | |||||||
D | |||||||||
HSV Red Bull Salzburg | A | GRASER Sebastian | AUT | X | X | X | |||
B | SULZBACHER Manuel | AUT | X | X | |||||
C | GRUBER Anton | AUT | X | X | X | ||||
D | SCHENNER Magdalena | AUT | X | X | X | ||||
Team Austria | A | LÖBERBAUER Michael | AUT | X | X | ||||
B | KREUZER Karl | AUT | X | X | |||||
C | EMPL Heinz | AUT | X | X | |||||
D | ALIC Gernot | AUT | X | X | X |
REGISTERED TEAMS